אמנון מסילות
 
 

בטיחות

חברת "אמנון מסילות" חרטה על דגלה את נושא הבטיחות והיא איננה חוסכת במשאבים לקיום הסטנדרטים המחמירים שהציבה לעצמה. החברה מקדישה מחשבה מרובה ומאמצים כבירים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבטיחות.

החברה מעסיקה קצין בטיחות במשרה מלאה, המופקד על כל הנושאים הקשורים והנוגעים לבטיחות בחברה, לרבות ביצוע הליך קליטת נהג, השתלמויות ורענונים בנושא בטיחות וכד'.

קצין הבטיחות מבצע בחינות לרכבים בתדירות גבוהה וכל תקלה בטיחותית המתגלה ברכב, אפילו השולית ביותר, גורמת להשבתת הרכב עד לתיקונו במוסך. טרם החזרתו לשימוש, נבחן הרכב פעם נוספת ומקבל את אישורו של קצין הבטיחות. למותר לציין כי כל הנהגים בשירות החברה עוברים הכשרות בטיחות תקופתיות מקיפות.

תחום הבטיחות נמצא בראש סדר עדיפות. קצין בטיחות בחברה, דואג להטמיע את נושאי הבטיחות בקרב עובדי החברה ולקוחותיה בתחומי עשייה מגוונים:

  • כנסי נהגים בנושאים רלוונטיים כגון: נהיגת חורף / קיץ, עדכונים בתקנות, הסעות תלמידים, התנהגות בצמתים וכו'.
  • מעקב צמוד להבטחת ביצוע טיפולים יזומים וביקורות חודשיות ברכב במועדם וזאת על מנת לשמור על תקינות מרבית ואבטחת שירות אמין ובטח ללקוחות.
  • לחברה מוסך מורשה בפיקוח משרד התחבורה המאפשר ומבטיח מתן אחזקה נאותה לרכבי החברה ע"י ביצוע טיפולים יזומים, תיקונים מזדמנים, ביקורות חורף וביקורות בלמים תקופתיות (בנוסף למבחן השנתי/טסט המבוצע במכון הרישוי).
  • קבלת נהגים לחברה מתבצעת רק לאחר עיון בגיליון רישום עבירות התנועה של המועמד ורק לאחר עיון בגיליון רישום עבירות התנועה של המועמד ורק לאחר שהוצג על ידו אישור ממשטרת ישראל לאי היותו עבריין מין.
  • בחברה מתקיים רישום שוטף ומעקב תלונות אזרחים לגבי נהגים בלתי זהירים, ריכוז המידע מאפשר קבלת פרופיל נהג בעיתי וטיפול בהתאם. נהגים המזוהים במערכת כנהגים בלתי זהירים באופן עקבי מוזמנים לבירו ונקיטת אמצעים במידת הצורך עקב תלונה כזאת.
תקנים
הנהלת "אמנון מסילות" דוגלת בשמירה על רמה גבוהה של תודעת שירות וקשר ישיר עם הלקוח ולכן יש נגישות מתמדת לכל עובד בכל זמן נתון מהמנהל ועד אחרון הנהגים. בנוסף דואגת ההנהלה לשים דגש מיוחד על הטמעת מרכיבי השירות בתהליכי העבודה . לחברה תקן ניהול איכות IZO 9002 .
 
 
 
צור קשר
Powered byEMF Contact Form
בניית אתרים